Поліція просить жителів прифронтових територій утриматися від відвідування кладовищ у поминальні дні

by host

Понад 12 тисяч правоохоронців будуть забезпечувати порядок біля кладовищ у поминальні дні – першу неділю після Великодня.

Поліція закликає людей обмежити час перебування на кладовищах, а людей на прифронтових територіях відмовитись від відвідування. Про це сказала заступниця начальника Департаменту комунікацій Нацполіції Юлія Гірдвіліс 10 травня в етері телемаратону.

«Відвідувати у ці дні кладовища або ні – це вибір кожного. Адже ми повинні розуміти, що це є відкрита місцевість. Це підвищений ризик. І укриттів поряд там, на жаль, нема», – сказала Гірдвіліс.

У поліції зазначили, що є регіони у яких діє вибіркова заборона на відвідування кладовищ – це Житомирська, Донецька, Херсонська області. Це пов’язано із мінною небезпекою.

За даними поліції, громадяни планують відвідати близько 9 тисяч кладовищ по країні.

Перед Великоднем президент Володимир Зеленський закликав громадян України бути «максимально уважними» найближчими днями, оскільки «Росія не перестає прагнути нести руїну навіть перед Великоднем».

Раніше Служба безпеки України закликала українців напередодні Великодня і в саме свято обмежити відвідування масових заходів, дотримуватися комендантської години і не ігнорувати сигнали повітряної тривоги.

Читати також