Україна та ОАЕ завершили переговори щодо угоди про всеосяжне економічне партнерство – уряд

by host

Україна та Об’єднані Арабські Емірати завершили переговори про економічне партнерство, повідомляє 29 квітня пресслужба Кабінету міністрів.

«За результатами переговорів сторонам вдалося досягнути домовленостей щодо значної лібералізації доступу як до ринків товарів, так і до ринків послуг; закласти підвалини для поглиблення співпраці в торговельній, інвестиційній, економічній, цифровій та інших сферах», – вказано у повідомленні.

Після цих переговорів сторони готуються до підписання угоди про всеосяжне економічне партнерство між урядом України та урядом ОАЕ.

«Це перша угода у найбільш економічно просунутому регіоні Близького Сходу, – пояснює міністерка економіки України Юлія Свириденко. Вона охоплює не лише Об’єднані Арабські Емірати, але загалом регіони затоки. Тобто це вихід не лише на ринок Еміратів, а вихід на глобальний ринок. Бо Емірати — це торгівельний, економічний, фінансовий хаб».

Раніше президент України Володимир Зеленський подякував лідерові Обʼєднаних Арабських Еміратів шейху Мухаммаду бін Заїду аль Нагаяну за підтримку українського суверенітету й територіальної цілісності та за сприяння в обміні полоненими.

Читати також