ситуація на фронті складна й має тенденденцію до загострення

by host

Головнокомандувач Збройних сил Олександр Сирський взяв участь у 21-й зустрічі у форматі «Рамштайн» – про це він повідомив 27 квітня.

Він зазначив, що на зустрічі виступили президент Володимир Зеленський, міністр оборони Рустем Умєров і начальник розвідки Кирило Буданов.

«Я в свою чергу поінформував учасників коаліції про складну оперативно-стратегічну обстановку, яка має тенденцію до загострення; специфіку здійснення противником авіаударів по об‘єктах енергетичної інфраструктури», – заявив головнокомандувач.

Він додав, що також згадав про потреби ЗСУ в ракетах, боєприпасах, озброєнні та військовій техніці.

Читайте також: У Міноборони США розповіли, яка зброя увійде до пакету допомоги на 6 мільярдів доларів

Також він подякував учасникам і особисто міністру оборони Сполучених Штатів Ллойду Остіну за «послідовну підтримку України».

Напередодні офіцер артилерії четвертої бригади Нацгвардії «Рубіж» Володимир Назаренко розповів, що російські війська біля Часового Яру застосовують тактику «максимального тиску». За його словами, російська армія по всій лінії фронті шукає слабкі місця, де може просуватися.

За результатами зустрічі у форматі «Рамштайн» міністр оборони США Ллойд Остін оголосив про виділення Україні 6 мільярдів доларів нової військової допомоги в рамках раніше прийнятого пакету підтримки України на 61 мільярд доларів.

Він зазначив, що США нададуть Україні додаткові ракети Patriot для її систем ППО, антидронові засоби, артилерійські снаряди, ракети, матеріально-технічне забезпечення.

Читати також