Сили оборони «продовжують укріплювати рубежі» на Харківщині 

by host

Протягом попередньої доби на лінії фронту відбулося 103 бойових зіткнення, повідомляє Генеральний штаб Збройних сил у зведенні на 10 годину ранку 25 травня.

«Окупанти 3 272 рази обстріляли позиції наших військ та населені пункти з різних видів озброєння, із них 90 – з реактивних систем залпового вогню», – пише штаб.

Командування звітує про ураження авіацією та артилерією ЗСУ 17 місць зосередження російських військ і двох об’єктів інфраструктури.

Сили оборони «продовжують оборонну операцію». На Харківщині штаб зафіксував три російських атаки на українські підрозділи.

«Дві штурмові дії відбито в районі Липців без успіху для противника. Ще одне бойове зіткнення триває в районі Вовчанська. Сили оборони продовжують укріплювати свої рубежі», – йдеться в зведенні.

Командування також повідомляє про відбиття двох атак на Куп’янському напрямку, поблизу Петропавлівки та Невського, ще одне бойове зіткнення триває. Штаб називає ситуацію в цьому районі напруженою, ЗСУ «проводять заходи з посилення позицій переднього краю оборони. Вживаються заходи для стабілізації обстановки».

Крім того, Сили оборони відбили російську атаку біля Торського на Лиманському напрямку.

«На Сіверському напрямку з початку доби відбулося два бойових зіткнення, одне з них ще триває неподалік Виїмки. Варто зазначити, що тут українські воїни мали успіх на окремих ділянках. На Краматорському напрямку окупанти уже двічі атакували в районі Кліщіївки. Одну спробу ворожого штурму відбито, ще одна триває. Ситуація контрольована», – повідомляють військові.

Крім того, армія РФ чотири рази атакувала на Покровському напрямку, Сили оборони відбили один напад неподалік Невельського.

Протистояння також тривало біля Красногорівки та Костянтинівки на Курахівському напрямку, поблизу Старомайорського на Времівському напрямку та в районі Роботиного на Оріхівському.

«Наразі триває бій поблизу Новоандріївки. Ситуація контрольована. На Придніпровському напрямку Сили оборони відбили одну атаку противника в напрямку Кринок. В ході боїв, противник успіху не мав, втрат позицій не допущено», – додає командування.

Наприкінці доби 24 травня Генштаб Збройних сил повідомив, що на Харківському напрямку українські військові штурмовими діями відтісняють російські підрозділи від переднього краю оборони, на окремих ділянках мають успіх.

Раніше 24 травня у Генштабі повідомили, що українські війська зупинили сили РФ на півночі Харківщини, по противнику завдають вогневого ураження, також «плануються та проводяться Силами оборони наступальні штурмові дії щодо відновлення втраченого положення».

Також президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення заявив, що українським військовим «вдалося взяти під бойовий контроль територію прикордоння, куди зайшли російські окупанти».

Читати також