армія Росії дещо наростила кількість атак на Куп’янському та Лиманському напрямках

by host

Тиск російських військ на Покровському напрямку не слабшає, повідомляє Генеральний штаб Збройних сил у зведенні на 16 годину 14 червня.

«На Покровському напрямку тиск російських окупантів не зменшується. Ворог шукає шляхи, аби витіснити наші підрозділи із зайнятих позицій. Водночас, противник не так активно, але наростив кількість атак на Куп’янському та Лиманському напрямках. Для виснаження наступального потенціалу ворога українські воїни вживають необхідних заходів», – повідомляє штаб.

Зокрема, на Куп’янському напрямку Сили оборони відбили чотири атаки протягом дня, триває бій біля Петропавлівки. На Лиманському напрямку кількість бойових зіткнень зросла до шести. Чотири атаки українські війська відбили, ще два тривають біля Греківки і Невського.

Читайте також: Ще ближче до Покровська: російська війська захопили Новопокровське

Загалом на фронті відбулося 60 бойових зіткнень від початку доби.

«На Краматорському напрямку російські війська намагалися просунутись уперед у районах Богданівки та Андріївки. Обидві атаки відбито. Ворог не збавляє темпів на Покровському напрямку. Від початку доби підрозділи Сил оборони вже відбили 11 штурмових дій окупантів. Ще стільки ж – тривають», – повідомляє командування.

Армія Росії окупувала Новопокровське на північний захід від Авдіївки – про це у ніч проти 14 червня заявив проєкт DeepState. У Генштабі ЗСУ це повідомлення не коментували, у зведенні на 14:00 сьогодні зазначається, що агресор «бомбардував десятьма КАБами райони Вовчого, Тимофіївки та Новопокровського».

Читати також