графіки відключень почнуть діяти раніше, ніж планувалося – через хмарність

by host

Графіки відключень в усіх регіонах України 22 травня почнуть діяти знову не з 20 години, як планувалося раніше, а з 19-ї. Про це заявив оператор «Укренерго».

Погодинні відключення діятимуть із 19 години до кінця доби.

«Причина корегування – збільшення хмарності, яка заважає роботі сонячних електростанцій», – повідомляє компанія.

При цьому живлення об’єктів критичної інфраструктури, які працюють для життєзабезпечення населення, обмежувати не будуть, додали в «Укренерго».

Раніше в середу оператор повідомляв, що графіки відключень світла в усіх регіонах світла не працюватимуть до 20 години.

Читайте також: Частина Київщини залишиться без вуличного освітлення – мер Броварів

Російські війська цієї весни неодноразово атакували об’єкти енергетичної інфраструктури в Україні. Зокрема, вночі і вранці 8 травня, за даними Міненерго, сили РФ атакували об’єкти генерації й передачі електроенергії у шести областях – Полтавській, Кіровоградській, Запорізькій, Львівській, Івано-Франківській, Вінницькій областях. Після цього через дефіцит електроенергії компанія «Укренерго» запровадила спершу обмеження на енергопостачання для промисловості й бізнесу, згодом – відключення для побутових споживачів.

Після хвилі масованих російських атак на об’єкти української енергетичної інфраструктури Міністерство енергетики України оцінило збитки для енергосистеми в понад мільярд доларів, розповів профільний міністр Герман Галущенко.

Читати також