поліція підтвердила смерть зниклої раніше 9-річної українки

by host

Поліція Німеччини підтвердила смерть девʼятирічної української дівчинки Валерії, яка зникла дорогою до школи в місті Дьобельн 3 червня.

Під час пресконференції 12 червня поліція повідомила, що тіло, знайдене у вівторок у лісі поблизу Дьобельна, належить зниклій Валерії.

«Далеко від лісових стежок, глибоко в підліску. Це був лісовий масив між Гермсдорфом і Махліцшем. Якби не пошукові заходи, ми б не знайшли Валерію», – розповіла керівниця відділу кримінальних розслідувань міста Хемніц Менді Кюршнер.

За даними прокуратури, місце, де знайшли тіло, було також місцем злочину.

Правоохоронці підтвердили що, вона померла насильницькою смертю. На думку слідчих, дівчинка не була жертвою сексуального злочину. Речниця прокуратури міста Хемніц сказала, що немає жодних вказівок на це.

Наразі у поліції немає підозрюваних. «Ми докладемо всіх зусиль, щоб встановити особу злочинця. Це наш обов’язок перед Валерією та її родиною», – заявив начальник поліції Хемніца Карстен Кемпф.

Раніше поліція землі Саксонія повідомляла Радіо Свобода, що до пошуків дівчинки залучали понад 300 правоохоронців – зокрема, кінологів, водолазів, рятувальників та гелікоптер.

За даними правохоронців, в понеділок, 3 червня, Валерія вирушила до школи, проте так і не зʼявилася на заняттях. Після того, як дитина не повернулася додому зі школи в другій половині дня, родичі звернулися до поліції.

Як розповів Радіо Свобода друг сім’ї зниклої дівчинки, українська біженка приїхала разом із двома неповнолітніми дітьми до Німеччини у 2022 році. Вони родом із Дніпропетровщини.

За даними німецької влади, наразі в Німеччині перебуває 1,1 мільйона громадян України, які в’їхали в країну з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Читати також