російська армія намагається вийти до Курахового та Покровська

by host

Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський відвідав частини ЗСУ, які тримають оборону на Покровському та Курахівському напрямках на Донеччині – про це він повідомив 6 травня.

За його словами, на цих напрямках російська армія сконцентрувала головний удар:

«Саме тут зосереджені основні ударні сили ворога, який намагається прорвати оборону наших військ та, розвиваючи успіх, вийти до великих населених пунктів Курахове та Покровськ».

Сирський зазначив, що російська армія, маючи перевагу в особовому складі, озброєнні та військовій техніці, щоденно атакує позиції українських військ.

Читайте також: В Україну вже надходить зброя США. Але війська РФ продовжують активні спроби проривів

В таких умовах задачею Сил оборони, на його думку, є утримати займані позиції, завдати армії РФ максимальних втрат і тим самим виграти час для формування та підготовки українських резервів. При цьому головнокомандувач вказав на важливість присутності командира підрозділу на місці бойових дій.

«Під час роботи з командирами бригад та їх підлеглими прийняв всі необхідні рішення щодо посилення оборони резервами, виділення додаткової кількості ракет, боєприпасів, засобів РЕБ та БПЛА. Впевнений, це допоможе нашим підрозділам успішно відбивати атаки противника та завдавати йому суттєвих втрат», – додав він.

Генеральний штаб Збройних сил України вранці 6 травня повідомив, що протягом минулої доби на лінії фронту відбулося 125 бойових зіткнень, в тому числі Сили оборони відбили 36 атак на Бахмутському напрямку і 27 спроб прорвати ЗСУ на Новопавлівському.

Раніше головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський заявив, що вище російське військово керівництво поставило задачу своїм військам захопити Часів Яр до 9 травня.

Читати також