Кабмін вважає недоцільним використання коштів на телемарафон для потреб ЗСУ

by host

Кабінет міністрів відповів на петицію із проханням спрямувати кошти для телемарафонів на військові закупівлі – вона з’явилася на сайті уряду 15 квітня.

Петиція містила заклик «переспрямувати кошти, призначені для телемарафонів «Єдині новини» та «Фрідом», на фінансування БПЛА та пікапів для Збройних Сил України».

У відповіді Кабмін посилається на закон про національну безпеку, який передбачає, зокрема, державну політику для забезпечення інформаційної безпеки. Згідно із текстом, втілення єдиної інформаційної політики є «пріоритетним питанням національної безпеки».

Читайте також: Уряд ухвалив рішення щодо закупівлі РЕБ для об’єктів критичної інфраструктури

«Відповідно перерозподіл зазначених у петиції видатків шляхом їх спрямування на потреби інших складових сектору безпеки та оборони не є доцільним», – заявляє уряд.

Водночас Кабмін додає, що працює над залученням і спрямуванням ресурсів, у тому числі міжнародної допомоги, на задоволення потреб і Збройних сил та інших складових сектору безпеки і оборони.

Петиція із закликом спрямувати кошти від національного марафону новин на військові потреби з’явилася в січці 2024 року і набрала мінімальні 25 тисяч голосів на початку квітня. Наразі під нею 29 562 підписи.

Читати також