У Дніпрі біля зруйнованого РФ будинку заклали сквер у пам’ять про загиблих мешканців

by host

У Дніпрі навпроти зруйнованого у січні 2023 року російською ракетою будинку сьогодні, 24 квітня, висадили дерева в пам’ять про загиблих мешканців, повідомляє кореспондентка Радіо Свобода.

Місцеві жителі висадили 55 горобин і 35 форзицій у пам’ять про 55 загиблих і зниклих безвісти у будинку під номером 118.

Місцеві жителі висадили 55 горобин і 35 форзицій у пам’ять про 55 загиблих і зниклих безвісти

Місцеві жителі висадили 55 горобин і 35 форзицій у пам’ять про 55 загиблих і зниклих безвісти

«То був справді чорний січень для мене. 118 будинок. Загибель сусідки й пов’язані з цим події…Та життя переможе! Війна вчить нас цінувати кожну мить, проведену в оточені близьких людей та однодумців, кожну зелену гілочку. Нам важливо було бути й працювати разом», – сказала учасниця акції Ольга Левченко, яка вціліла під час атаки на будинок.

Досі триває розбір конструкцій зруйнованих під’їздів будинку

Досі триває розбір конструкцій зруйнованих під’їздів будинку

До ініціативи долучилися учні 9-го класу школи №66, розташованої в цьому районі.

Удар по житловому масиву Перемога 14 січня 2023 року в Дніпрі був наймасовішим за кількістю загиблих в Україні. Російська ракета влучила у висотку у вихідний, якраз на старий Новий рік, коли чимало мешканців були вдома. Загинули 46 людей, з них шестеро – діти. Ще кілька вважаються зниклими безвісти. Було також понад 80 поранених.

Російська ракета зруйнувала два під’їзди будинку. Повністю знищено 72 квартири, понад 230 – пошкоджено. Досі триває розбір конструкцій зруйнованих під’їздів.

Читати також