Столичні рятувальники уточнили дані про наслідки учорашнього падіння уламків БПЛА у Києві

by host

В управлінні Держслужби з надзвичайних ситуацій в Києві станом на ранок 5 травня уточнили оперативні дані щодо падіння уламків БПЛА в столиці напередодні.

«4 травня до оперативно-координаційного центру головного управління ДСНС України у м. Києві почали надходити повідомлення про займання та вибухи у Соломʼянському та Печерському районах Києва. Відтак, у Солом’янському районі виникло загоряння на 1-поверсі 4-поверхової будівлі. Пожежу ліквідовано на площі 50 кв. м. Внаслідок ураження, вибуховою хвилею зруйновано декоративні зовнішні елементи конструкції будівлі на площі 150 кв. м. У Печерському районі виникло займання в одному із парків. Пожежу було оперативно ліквідовано на площі 5 кв. м.», – розповіли у ДСНС, додавши, що жертв і постраждалих немає.

Повідомляється, що на місцях працювали 35 рятувальників.

4 травня міська влада повідомила про падіння уламків безпілотника в Києві. Воно спричинило дві пожежі в Солом’янському та Печерському районах. Пізніше Повітряні сили ЗСУ визнали, що це був Bayraktar TB2 – він втратив керування під час планового польоту в Київській області.

Джерело

Читати також