Бізнес на Харківщині звільнять від сплати деяких податків – Синєгубов

by host

Підприємців Харківської області звільнять від сплати деяких видів податків, повідомив голова обласної військової адміністрації Олег Синєгубов 12 квітня.

«Мова йде про єдиний податок, орендну плату, податок на нерухоме майно та землю», – перерахував він.

Синєгубов вказав на те, що бізнес у обласні відповідає за збереження робочих місць і створення нових, а також за забезпечення суспільних потреб і наповнення бюджету.

«Створені умови допоможуть адаптувати процеси до сьогоднішніх реалій та розвинути економічний потенціал області», – додав голова області.

Читайте також: «Сьогодні це Харків і Київ, а завтра Варшава чи Гельсінкі»: реакції західних посадовців та експертів на масовані обстріли України

Раніше прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад заявив, що Кабінет міністрів 12 квітня дозволив місцевій владі звільняти бізнес від місцевих податків: єдиного податку, орендної плати та податку на майно.

Останнім часом російські війська посилили свої атаки Харкова. Як заявив днями міський голова Ігор Терехов, російські війська найчастіше обстрілюють Харків з С-300 з Бєлгородської області Росії – ці снаряди за 40 секунд долітають до міста, проте все частіше застосовують і «Шахеди».

Російські військові регулярно з різних видів озброєння – ударними БПЛА, ракетами, КАБами, РСЗВ – атакують українські регіони. Попри докази і свідчення, Москва від початку повномасштабного вторгнення заперечує цілеспрямовану атаку на цивільних.

Читати також