Затримано підозрюваного у вбивстві активіста Ганула в Одесі

В Одесі затримано особу, підозрювану у вбивстві місцевого активіста Дем’яна Ганула. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко.

Про це розповідає Погляд

За словами Клименка, «чоловіка, який підозрюється у вбивстві активіста, затримали. У квартирі, де він переховувався, знайдена зброя, за допомогою якої ймовірно був скоєний злочин». Міністр зазначив, що поліція згодом представить деталі цього випадку.

Коментар Президента України

Президент Володимир Зеленський підтвердив інформацію про затримання. Він зазначив, що «десятки слідчих, оперативників, криміналістів залучені до розкриття цього злочину. З’ясовуються всі обставини його скоєння». Зеленський наголосив на важливості залучення всіх необхідних сил та засобів для встановлення фактів.

Розслідування вбивства Ганула

Удень 14 березня Національна поліція України оголосила про початок розслідування вбивства чоловіка в центрі Одеси. Загиблий, Дем’ян Ганул, був активістом, учасником Революції гідності та волонтером. Він очолював громадську організацію «Вуличний фронт».

Читати також