У Харкові та частині області аварійні відключення світла – «Харківобленерго»

by host

Частина Харкова та деякі райони Харківської області залишилися 16 квітня без електроенергії внаслідок аварійного відключення, повідомила пресслужба компанії «Харківобленерго».

«Всі служби працюють, щоб якомога швидше заживити всіх знеструмлених споживачів», – йдеться у повідомленні.

Також Харківська міська рада зазначила, що у місті через часткове знеструмлення не працює частина маршрутів наземного транспорту.

Крім того, на вимогу оператора системи розподілу електроенергії інтервали руху в метрополітені складають 20 хвилин.

Місцева влада повідомляє, що через нестачу електроенергії деяким абонентам воду подають зі зниженим тиском. Також у місті частково не працюють світлофори.

12 квітня міністр енергетики України Герман Галущенко заявив, що українська енергетична система зберігає стабільність попри серію російських атак із застосуванням ракет і безпілотників. За словами міністра, найскладнішою наразі є ситуація з електропостачанням у Харкові та Харківській області, де застосовуються графіки відключень.

За даними Міненерго, сили РФ атакували об’єкти генерації і системи передачі у Харківській, Запорізькій, Львівській, Київській областях. Серед іншого, внаслідок російської атаки повністю зруйнована Трипільська ТЕС, яка розташована за 20 кілометрів від Києва, повідомила компанія «Центренерго».

Читати також