рятувальники ліквідували дві пожежі, спричинені російськими обстрілами

by host

Російські обстріли спричинили дві лісові пожежі в Харківській області, заявила Державна служба з надзвичайних ситуацій 14 квітня.

За повідомленням, пожежу спричинили російські артилерійські та мінометні удари по прифронтових населених пунктах Куп’янського району.

«У результаті сталося дві пожежі у лісових масивах на околиці сіл Курилівка та Подоли Куп’янського району. Площа загорання у селі Курилівка складала близько 0,5 га, а у селі Подоли – близько 200 квадратних метрів», – йдеться в повідомленні.

Читайте також: «Тварин вивозять у Ростов». «Асканія-Нова» під прапором окупантів понад рік: що відбувається в заповіднику?

ДСНС додає, що рятувальники ліквідували пожежі та запобігли розповсюдженню вогню на більшу площу та житлові будівлі поруч. Ніхто не постраждав.

У січні 2024 року міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець повідомив, що на час повномасштабного вторгнення Росії 24 лютого 2022 року Мінекології нарахували понад 3600 російських злочинів проти довкілля.

Читати також