Кількість поранених внаслідок російської атаки на Харків 22 квітня продовжує зростати. Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.
«На цю хвилину, вже 7 людей постраждали»
.
Відомо, що один із дронів влучив у дорожнє покриття в Київському районі міста. Внаслідок цього загорівся автомобіль, і, за попередніми даними, там постраждали троє людей.
Удари по Харкову
За словами міського голови Харкова Ігоря Терехова, російські удари торкнулися чотирьох районів обласного центру. У вівторок було зафіксовано 12 ударів російських дронів по Харкову. Раніше повідомлялося про чотирьох постраждалих.
Воєнні злочини та жертви серед цивільних
Російські військові систематично обстрілюють українські регіони, використовуючи різні види озброєння, такі як ударні БпЛА, ракети, КАБи та РСЗВ. Керівництво росії заперечує, що його армія завдає цілеспрямованих ударів по цивільній інфраструктурі. Однак українська влада та міжнародні організації вважають ці атаки воєнними злочинами.
Так, за даними ООН, з початку року в Україні через агресію росії загинули 413 цивільних осіб, а понад 2000 отримали поранення. У перші три місяці 2025 року кількість жертв зросла на 30% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, відповідно до даних, наведених наприкінці березня.