Через похолодання «стрімко» збільшилось споживання світла – «Укренерго»

by host

Через похолодання та хмарну погоду в Україні «стрімко» збільшилось споживання електроенергії, йдеться у повідомленні пресслужби «Укренерго» 17 квітня.

«Сьогодні вранці його рівень на 6,5% більше аналогічного показника вчора. Для того, щоб покрити таке зростання потрібно додатково включити 3-4 блоки на теплових електростанціях. Але зараз такої можливості немає – теплові електростанції є однією з основних цілей ракетних ударів росіян», – кажуть енергетики.

Крім того, диспетчерський центр «Укренерго» закликає українців обмежити користування потужними енергоємними приладами із 19:00 до 22:00.

12 квітня міністр енергетики України Герман Галущенко заявив, що українська енергетична система зберігає стабільність попри серію російських атак із застосуванням ракет і безпілотників. За словами міністра, найскладнішою наразі є ситуація з електропостачанням у Харкові та Харківській області, де застосовуються графіки відключень.

За даними Міненерго, сили РФ атакували об’єкти генерації і системи передачі у Харківській, Запорізькій, Львівській, Київській областях. Серед іншого, внаслідок російської атаки повністю зруйнована Трипільська ТЕС, яка розташована за 20 кілометрів від Києва, повідомила компанія «Центренерго».

Читати також