Політика

Зустріч Зеленського з Кулебою: нові напрямки взаємодії

Зустріч Зеленського з Кулебою: нові напрямки взаємодії

Президент України Володимир Зеленський 5 січня провів зустріч з колишнім міністром закордонних справ Дмитром Кулебою. У ході зустрічі обговорювались актуальні питання, що стосуються ситуації навколо України, включаючи політичні та інформаційні аспекти.

«Важливо, щоб український погляд на речі у світі був представлений і щоб це було достатньо сильно. Радий, що Дмитро – в команді України, і ми домовилися визначити напрями подальшої взаємодії»

, – зазначив Зеленський у своєму телеграмі.

Деталі щодо обговорюваних напрямків взаємодії не були оприлюднені. Дмитро Кулеба, в свою чергу, не коментував результати зустрічі.

Останнім часом президент Зеленський оголосив про ряд кадрових змін. Зокрема, 3 січня він анонсував «велике перезавантаження», яке торкнеться оборонного сектора, Державного бюро розслідувань та Збройних сил України.

Зокрема, Зеленський пропонує Кирилу Буданову очолити Офіс президента України, в той час як Головне управління розвідки очолить Олег Іващенко, який до цього був керівником Служби зовнішньої розвідки. Сергій Кислиця призначений першим заступником керівника Офісу президента, звільнившись із посади першого заступника міністра закордонних справ України.

Також президент запропонував Михайлу Федорову, першому віцепрем’єру та міністру цифрової трансформації, очолити Міністерство оборони, а Денису Шмигалю перейти на посаду першого віцепрем’єра та міністра енергетики.

5 січня стало відомо, що Василь Малюк, очільник Служби безпеки України, залишить свою посаду. Зеленський порадив йому зосередитися на бойовій роботі.

Нагадаємо, 4 січня президент призначив Валерія Вавринюка тимчасовим головою Державної прикордонної служби України, змінивши Сергія Дейнека, який став радником глави МВС і після реабілітації буде призначений командиром бойового підрозділу ДПСУ.

Поділитись: