ЄС потрібні партнери і Україна має бути одним із цих партнерів (відео)

by host

Виконання «зеленої угоди» як частина боротьби зі зміною клімату матиме глибокі геополітичні наслідки. Про це заявив 11 лютого під час відповіді на запитання журналіста Радіо Свобода на пресконференції за підсумками засідання Ради асоціації Україна – ЄС верховний представник Європейського союзу з питань закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель.

Також Боррель запевнив, що Євросоюз залишається непохитним у підтримці суверенітету і територіальної цілісності України та продовжуватиме застосовувати економічні санкції до Росії до виконання нею Мінських домовленостей.

У свою чергу, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що засідання Ради асоціації засвідчило важливість подальшого зміцнення економічної інтеграції України з Європейським союзом на основі Угоди про асоціацію.

Під час відповіді на запитання журналіста Радіо Свобода він прокоментував можливість зняття санкцій з Олександра Януковича, сина колишнього президента України Віктора Януковича, колишнього першого віцепрем’єра та ексголови Національного банку України Сергія Арбузова та ексміністра освіти Дмитра Табачника.

Прем’єр також зазначив, що співпраця між Україною та ЄС продовжиться у галузі наукових досліджень, освітніх проєктів, міграційної політики, кібербезпеки, цифровізації та інших сферах.

Джерело

Читати також