Політика

Третій поранений внаслідок атаки росії на Успенівку

Третій поранений внаслідок атаки росії на Успенівку

Голова Запорізької обласної військової адміністрації Ігор Федоров 27 серпня повідомив про ще одного постраждалого внаслідок російської атаки на Пологівський район. За його інформацією, пораненим виявився 87-річний чоловік.

«Вже троє людей звернулися за допомогою до лікарів після ранкової атаки на Успенівку. Усім їм надана необхідна допомога».

– зазначив Федоров.

Нагадаємо, що раніше внаслідок цієї ж атаки постраждали дві особи: 52-річна жінка та 63-річний чоловік.

Федоров також повідомив, що удари російських військ пошкодили приватні будинки, господарські споруди та автомобілі місцевих жителів.

Російські військові регулярно атакують українські регіони, використовуючи різні види озброєння, зокрема ударні БпЛА, ракети, КАБи та РСЗВ.

Керівництво росії заперечує, що російська армія завдає цілеспрямованих ударів по цивільній інфраструктурі, зокрема лікарнях, школах та об’єктах енергетики. Однак українська влада та міжнародні організації класифікують ці удари як воєнні злочини Російської Федерації.

Поділитись: