Політика

Поранення жінок внаслідок обстрілів росії по Запорізькому району

Поранення жінок внаслідок обстрілів росії по Запорізькому району

У Запорізькому районі відбулася атака російських військ, про що повідомив голова обласної військової адміністрації Іван Федоров увечері 18 березня.

Села Біленьке та Заливне зазнали ударів керованими авіабомбами. Внаслідок обстрілів поранені дві місцеві мешканки віком 48 і 49 років.

«Пошкоджені магазини, аптека, житлові будинки. Поранені 48-річна та 49-річна місцеві мешканки».

Постраждалим надається необхідна медична допомога. Російські військові регулярно використовують різні види озброєння, такі як ударні безпілотники, ракети, керовані авіабомби та реактивні системи залпового вогню, для атак на українські міста та цивільну інфраструктуру в усіх регіонах країни.

Влада України та міжнародні організації вважають ці удари воєнними злочинами російської федерації, підкреслюючи їх цілеспрямований характер.

Обстріли систем життєзабезпечення, лікарень та інших важливих об’єктів на меті позбавити населення електроенергії, тепла, води та медичної допомоги, що свідчить про геноцидні дії з боку агресора.

Конвенція про запобігання злочину геноциду, ухвалена Генеральною асамблеєю ООН у 1948 році, зобов’язує держави-учасниці запобігати таким актам та карати за них.

Генеральна асамблея ООН визначає геноцид як дії, які здійснюються з наміром знищити національну, етнічну, расову або релігійну групу. Ознаки геноциду включають вбивства членів групи, створення умов, що загрожують існуванню групи, а також насильницька передача дітей.

Керівництво росії заперечує здійснення цілеспрямованих атак на цивільну інфраструктуру України, попри численні свідчення про загибель мирного населення та руйнування важливих об’єктів.

Поділитись: