ПолітикаТОП

Німеччина виділяє 400 мільйонів євро на безпілотники для України

Німеччина виділяє 400 мільйонів євро на безпілотники для України

Німеччина оголосила про виділення 400 мільйонів євро на закупівлю далекобійних безпілотників для підтримки України в її оборонній промисловості. Таке рішення було прийнято під час засідання у форматі «Рамштайн», про що повідомив німецький міністр оборони Борис Пісторіус.

«Протиповітряна оборона є основою нашої підтримки і була такою з самого початку війни. Тому ми продовжуватимемо інвестувати в протиповітряну оборону України та заходи протидії безпілотникам», – наголосив Пісторіус.

Міністр підкреслив, що інвестиції в виробництво безпілотників пояснюються їхніми можливостями знищувати російські логістичні ресурси, що знаходяться за лінією фронту.

«Ми бачимо певний успіх. У росії існує повний дефіцит пального. Це впливає на російських військових, і стає все важче представляти цю війну як успіх вдома. Ми можемо і хочемо вчитися в України та користуватися її досвідом», – додав міністр.

Окрім цього, Пісторіус анонсував активізацію співпраці між оборонними промисловостями Німеччини та України у сфері досліджень і розробки технологій.

Міністр також зазначив, що планується модернізація наземних систем, які постачаються Україні.
«Основні бойові системи, такі як основні бойові танки та бойові машини піхоти, будуть модернізовані відповідно до найновіших стандартів. Це включає нову зброю та інноваційні датчики. Модернізація проводитиметься на існуючому технічному обслуговуванні в Україні, з залученням української оборонної промисловості. Це інвестиція в довгострокове нарощування потужностей Збройних сил України», – наголосив він.

Пісторіус також повідомив, що Берлін планує інвестувати 10 мільярдів євро в безпілотники «всіх типів і рівнів».

Після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, регіони, що знаходяться під російською окупацією, регулярно стають об’єктами обстрілів та атак безпілотників.

Українська сторона активно працює над ослабленням тилових баз армії рф, щоб знизити наступальний потенціал агресора.

Поділитись: