Кількість жертв російського удару по Києву зросла до 17 осіб
У Києві внаслідок російського обстрілу загинули ще кілька людей. Як повідомляє Державна служба України з надзвичайних ситуацій, кількість жертв зросла до 17 осіб, серед яких чотири дитини. Рятувальники знайшли ще одне тіло під завалами п’ятиповерхового будинку.
Згідно з інформацією служби, психологи надали допомогу 115 постраждалим. Аварійно-рятувальні роботи продовжуються.
Голова Київської міської військової адміністрації Тимур Ткаченко підтвердив, що кількість загиблих у Дарницькому районі досягла 17 осіб.
Наслідки атаки на Київ
Атака російських військ зафіксована на понад 20 локаціях у Києві, зокрема в Дарницькому, Дніпровському, Соломʼянському, Шевченківському, Голосіївському, Оболонському та Деснянському районах. Особливо значні пошкодження зазнали житлові будівлі в Дніпровському та Дарницькому районах, де частина п’ятиповерхівки була знищена прямим влучанням.
У ніч на 28 серпня Повітряні сили ЗСУ повідомили про атаку, в ході якої російські війська використали майже 600 дронів та 31 ракету. Військові зафіксували влучання ракет і дронів на 13 локаціях, а уламки падали на 26 місцях.
Воєнні злочини російської федерації
Російські окупанти регулярно атакують українські регіони, застосовуючи різні види озброєння, включаючи дрони, ракети та артилерійські системи. Керівництво росії заперечує, що їхні удари цілеспрямовані проти цивільної інфраструктури, незважаючи на численні свідчення.
Влада України та міжнародні організації класифікують ці дії як воєнні злочини, підкреслюючи їх цілеспрямований характер.
«До 17 людей, з них – 4 дитини, зросла кількість жертв російського обстрілу Києва. Рятувальники дістали з-під завалів 5-поверхівки ще одне тіло».