Кабмін закрив провадження щодо звільненого голови Держлікслужби
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про закриття дисциплінарного провадження стосовно Романа Ісаєнка, колишнього голови Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.
Відповідно до розпорядження уряду, «Закрити дисциплінарне провадження стосовно Голови Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками Ісаєнка Романа Миколайовича», – зазначено в документі.
Інформації про результати провадження Кабмін не надав.
Нагадаємо, що 7 січня уряд звільнив Ісаєнка з посади, пояснивши своє рішення отриманням негативної оцінки за підсумками службової діяльності у 2025 році. Тимчасове виконання обов’язків голови Держлікслужби було покладено на Володимира Короленка.
Варто зазначити, що у грудні Кабінет Міністрів також відсторонив Романа Ісаєнка від виконання обов’язків голови Держлікслужби на період проведення дисциплінарного провадження.