Ексвоєнкому з Одещини Борисову обрали новий запобіжний захід – ДБР

by host

Суд обрав ще один запобіжний захід колишньому начальнику Одеського обласного Територіального центру комплектування та соціальної підтримки, повідомляє 30 травня Державне бюро розслідувань.

У повідомленні не вказане ім’я фігуранта справи, але з оприлюднених матеріалів зрозуміло, що мова йде про Євгена Борисова.

Суд ухвалив запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із можливістю внесення застави у сумі 140 млн гривень, розповіли правоохоронці.

Працівники ДБР затримали експосадовця у Києві 28 травня на виході з СІЗО після того, як за нього була внесена застава у сумі 12 мільйонів гривень за попереднім обвинуваченням.

«Працівники бюро отримали інформацію, що після сплати застави фігурант планував вийти зі слідчого ізолятора та переховуватися від слідства, зокрема виїхати за кордон», – йдеться у дописі.

Борисову повідомлено про нову підозру в організації легалізації незаконних доходів на суму у понад 142 млн гривень.

Раніше колишньому воєнкому вже повідомили про підозри за статтями про набуття активів, які перевищують законні доходи, не появу військового вчасно на службі без поважних причин під час воєнного стану, та ухиленні від несення обов’язків військової служби шляхом обману. Ці санкції передбачають до 10 років ув’язнення в разі обвинувального вироку.

24 липня 2023 року ДБР затримало колишнього воєнкома, суд взяв його під варту на 60 діб із можливістю внесення застави у 150 мільйонів гривень.

У розслідуванні «Батальйон Іспанія» журналіста Михайла Ткача, оприлюдненому 22 червня, йдеться, що начальник Одеського обласного ТЦК та СП Євген Борисов придбав наприкінці 2022 року на іспанському курорті Марбелья віллу вартістю майже 4 мільйони євро. Як стверджується, нерухоме майно він зареєстрував не на себе, а на свою матір-пенсіонерку. За даними журналістів, дружина Борисова стала власницею офісного приміщення на головній вулиці Марбельї.

Читати також