ДБР повідомило про підозру військовим з Донеччини за привласнення «бойових» виплат

by host

Працівники Державного бюро розслідувань повідомили про підозру командиру однієї з військових частин Донеччини та чотирьом його підлеглим, які виплачували «бойові» виплати військовим підрозділу, які не несли службу на передовій. Сума завданих державі збитків становить понад 3,5 мільйони гривень повідомляє 9 квітня пресслужба ДБР.

«Підозрювані включили у списки для виплат десять військовослужбовців військової частини, які фактично не брали безпосередню участь у бойових діях та перебували за межами Донецької області… Частину коштів, начебто як благодійну допомогу для свого підрозділу, вони перераховували на вказаний командуванням картковий рахунок», – йдеться у повідомленні.

За даними слідства, протягом 6 місяців цим військовослужбовцям у різний період безпідставно нараховувалось по 100 тисяч гривень.

Командир військової частини та троє його підлеглих підозрюються у розтраті та заволодінні чужим майном, вчинених організованою групою шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах. Покарання передбачає позбавлення волі на строк до 12 років з конфіскацією майна.

Раніше працівники Державного бюро розслідувань направили до Вищого антикорупційного суду України справу щодо командирів однієї з військових частин Кропивницького, яких підозрюють у привласненні 9,7 мільйона гривень.

Читати також