з’явилися супутникові фото з місця ураження

by host

Збройні сили України знищили військовий обʼєкт під окупованим Джанкоєм – про це свідчать супутникові знімки Planet Labs у розпорядженні проєкту Радіо Свобода «Схеми».

Супутник Planet Labs зафіксував результат ракетного удару ЗСУ по російському військовому об’єкту в ніч проти 10 червня 2024 року. На знімках, які є у розпорядженні «Схем», можна побачити наслідки масштабної пожежі біля залізниці у місті Джанкой в окупованому Криму.

Наразі якість супутникових знімків не дає можливості точно встановити тип ураженої техніки. Втім, видно, що об’єкт з’явився тут у травні 2024 року, а згодом неподалік також побудували й фортифікаційні споруди.

Вдень 10 червня у Генштабі ЗСУ повідомили, що українські військові уразили російський зенітний ракетний дивізіон С-400 у Джанкої: «Жодна з наших випущених ракет не була перехоплена «високоефективною» протиповітряною обороною противника».

Читайте також:Після ураження кораблів Росія патрулює Чорне море підводними човнами – Сили оборони Півдня

Згідно з повідомленням Генштабу, ЗСУ також завдали ударів по двох зенітних ракетних дивізіонах С-300, розташованих біля Чорноморського та Євпаторії в окупованому Криму. Наразі редакція не має можливості верифікувати цю інформацію.

В Міністерстві оборони РФ ракетний удар ЗСУ та його наслідки не коментували.

Читати також