унаслідок ракетної атаки РФ на Україну 8 липня загинули 44 людини, ще 196 – постраждали

by host

Унаслідок масованої ракетної атаки РФ на Україну 8 липня загинули 44 людини, ще 196 людей постраждали. Про це 11 липня повідомила керівниця пресслужби Державної служби з надзвичайних ситуацій Світлана Водолага.

Вона зазначила, що 11 людей було врятовано.

За даними ДСНС, у Києві внаслідок атаки загинули 33 людини, 125 осіб постраждали – з них 10 дітей.

«Загалом рятувальники працювали на 18 локаціях. Наймасованішими та найстрашнішими були пʼять локацій: дитяча лікарня «Охматдит», медичний заклад «Адоніс», житловий будинок у Шевченківському районі, в Голосіївському районі та бізнес-центр на Ушинського. Саме там, де загинули люди», – зазначила Водолага.

Російські війська вранці 8 липня завдали по Україні ракетних ударів. Зокрема, по Києву, Дніпру, Кривому Рогу і Донеччині. Сили оборони України збили 30 із 38 російських ракет, повідомили у Повітряних силах.

Серед інших об’єктів, під російський ракетний удар потрапило одне з приміщень дитячої лікарні «Охматдит». У МОЗ повідомляли, що постраждав корпус, де були діти на діалізі.

Також через російську атаку Києва був пошкоджений медцентр у Дніпровському районі. У житловому будинку на Сирці (Шевченківський район) був повністю знищений один підʼїзд. Вранці, 10 липня, рятувальники завершили аварійно-рятувальні роботи в Києві.

У Кривому Розі ракета влучила по підприємству й житловому фонду. Унаслідок атаки загинуло 10 людей. Ще одна людина загинула у Дніпрі, де були влучання в житлові будинки та СТО в двох районах міста.

Читати також