«Укрзалізниця» збільшує кількість поїздів з жіночими купе

by host

«Укрзалізниця» заявила про розширення пілотного проєкту жіночих купе у пасажирських поїздах.

Як повідомляє пресслужба компанії, з 15 листопада вони стануть доступні ще в 4 поїздах:

  • №17/18 Харків – Ужгород
  • №29/30 Київ – Ужгород
  • №3/4 Запоріжжя – Ужгород
  • №26/236 Одеса – Рахів.

«Наш пілотний проєкт із жіночими купе продемонстрував, що ця послуга зараз потрібна та актуальна. У середньому такі купе заповнюються на 93%. За 4 місяці ми реалізували вже 25 тис. квитків. Тому, як і обіцяли, збільшуємо кількість поїздів, де буде доступна ця послуга. Обирали «довгі» рейси, де подорожує багато жінок із дітьми, а також підключили до проєкту нові напрямки: Одесу, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Рахів», – зазначив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Лященко.

Купити квитки у жіночі купе можна буде у застосунку «Укрзалізниці» з 27 жовтня. Посадка до таких купе буде відкрита тільки жінкам та дітям до 5 років включно. Вартість проїзду в жіночих купе не відрізняється від стандартної у вагонах аналогічного класу того ж поїзда.

В «Укрзалізниці» раніше заявили, що з 30 червня запускають у пілотному режимі продаж квитків у жіночих купе на чотирьох рейсах (№81 Київ – Ужгород; №41 Дніпро – Трускавець; №75 Київ – Кривий Ріг; №15 Харків – Ясіня).

Такий проєкт запустили після того, як на сайті уряду отримала підтримку петиція із закликом виділити щонайменше один вагон у поїздах, які йдуть довше шести годин, винятково для жінок.

Джерело

Читати також