Українців немає серед тих, хто захворів на коронавірус під час Олімпіади – Мінмолоді та спорту

by host

Серед тих, хто захворів на коронавірус під час Олімпійських ігор у Токіо, немає українців. Про це повідомили в коментарі Радіо Свобода у пресслужбі Міністерства молоді та спорту України.

«Ні, поки що така інформація не підтвердилася, що (серед хворих на коронавірус – ред.) є українці», – заявили в міністерстві.

Організатори повідомили, що 153 людини з числа акредитованих на Олімпійські ігри в Токіо отримали позитивний тест на COVID-19. 16 з цих людей захворіли останньої доби.

Серед хворих на коронавірус – 19 спортсменів. Ці люди залишили житлові будинки з видом на Токійську затоку, щоб ізолюватися в карантинних готелях.

23 липня на майже порожньому стадіоні пройшла урочиста церемонія відкриття літніх Олімпійських ігор 2020 року. Олімпіада починається на рік пізніше, ніж планувалося. Її проведення перенесли через пандемію коронавірусної інфекції COVID-19.

Організатори вирішили повністю заборонити глядачам відвідувати заходи після того, як в Токіо оголосили новий надзвичайний стан. Іноземцям більшою мірою також буде закритий доступ.

Всього в змаганнях візьмуть участь близько 11 тисяч спортсменів, які представляють 204 національних олімпійських комітети.

Джерело

Читати також