у російському полоні залишаються 126 жінок, більшість – цивільні

by host

У російському полоні залишаються 126 жінок, повідомило Міністерство з питань реінтеграції окупованих територій 27 червня.

«За даними Національного інформаційного бюро, станом на кінець червня 2023 року в російському полоні перебуває 126 жінок. З них 46 військових і 80 цивільних», – йдеться в повідомленні.

Як додають у відомстві, 23 з полонених жінок мають дітей: 14 військових мають загалом 23 дитини, дев’ять цивільних – 15 дітей.

Читайте також: «Єдиний дзвінок у 30 секунд». Слідчу з Маріуполя другий рік не віддають з російського полону

Від початку повномасштабного вторгнення Росії Україна повернула з полону 2 526 українців, повідомив президент Володимир Зеленський 12 червня.

11 червня у рамках чергового обміну полоненими з РФ Україна повернула додому 95 військових. За даними Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, серед звільнених з полону 51 представник ЗСУ (зокрема 15 тероборонців), 29 нацгвардійців, 11 прикордонників, четверо військових моряків. Усі звільнені цього разу – чоловіки. Зокрема, вдалося повернути військових, які були в полоні у ПВК «Вагнер» та чеченського батальйону «Ахмат».

Джерело

Читати також