У «Резерв+» вже оновили дані понад 2 мільйони українців – Міноборони

by host

З 18 травня у застосунку «Резерв+» оновили персональні дані і оформили військово-облікові документи понад два мільйони українців, йдеться у повідомленні пресслужби Міністерства оборони.

За словами заступниці міністра оборони Катерини Черногоренко, кількість людей, які оновлюють дані, «продовжує зростати щодня».

«Без втрати часу й очікування», – підкреслила Черногоренко.

За її підрахунками, «якби два мільйони пішли одночасно оновлювати дані в усі територіальні центри комплектування в Україні, то це б зайняло понад 235 днів».

Заступниця міністра зазначила, що оновлення даних через застосунок «займає лише кілька хвилин».

«Завдяки цьому «Резерв+» став першим місцем, куди українці звертаються для оновлення даних. На другому місці – ЦНАПи, а на третьому – ТЦК та СП», – поінформувала Черногоренко.

У Міноборони повідомляли, що станом на кінець травня свої дані оновили понад один мільйон 250 тисяч військовозобов’язаних, із них 1,1 мільйона – через застосунок «Резерв+». Також у міністерстві заявили, що поки не планують розсилати повістки через мобільний застосунок «Резерв+».

18 травня набув чинності закон про мобілізацію. Серед іншого, він передбачає, що всі військовозобов’язані, призовники та резервісти віком від 18 до 60 років мають оновити свої дані – номер мобільного телефону, фактична адреса проживання та email (за наявності). Це потрібно зробити до 16 липня.

Читати також