Суд зупинив виконання вироку генерал-майору Назарову, засудженому через катастрофу літака Іл-76

by host

Касаційний кримінальний суд у складі Верховного Суду зупинив виконання вироку генерал-майору Віктору Назарову, засудженому до семи років ув’язнення через за службове недбальство в справі щодо катастрофи літака Іл-76 і загибелі військових. Інформацію про зупинення виконання вироку Радіо Свобода підтвердив адвокат Віктора Назарова Михайло Турик.

За його словами, сторона Віктора Назарова внесла касаційну скаргу на рішення суду.

За даними з Єдиного реєстру судових рішень, касаційна скарга до Касаційного кримінального суду надійшла 21 грудня, а 23 грудня суд зупинив виконання рішення першої та другої інстанцій і вирішив витребувати справу в касаційному порядку.

Читайте також: «Думав, що війна все спише». 7 років в’язниці за катастрофу літака Іл-76 – генерал Назаров програв суд

11 грудня 2020 року Дніпровський апеляційний суд відхилив апеляцію генерала Віктора Назарова, якого суд першої інстанції засудив до семи років ув’язнення через службову недбалість, яка призвела до збиття літака Іл-76 і загибелі українських військових 2014 року. Він залишив рішення Павлоградського райсуду області, ухвалене в березні 2017 року, без змін. Віктор Назаров тоді не визнав провини і заявив, що подаватиме на касацію.

14 червня 2014 року у Луганському аеропорту російські бойовики збили літак Іл-76. На борту було 40 бійців 25 окремої повітряно-десантної бригади та дев’ять членів екіпажу, усі вони загинули.

Джерело

Читати також