Суд призначив заставу ексголові ДМС у справі про розкрадання коштів – прокуратура

by host

Суд обрав запобіжний захід колишньому голові Державної міграційної служби, повідомила Спеціалізована антикорупційна прокуратура 20 червня.

«20 червня 2024 року слідчий суддя ВАКС за клопотанням детективів НАБУ, узгодженим прокурором САП, застосував запобіжний захід у вигляді 3 мільйона застави до колишнього Голови Державної міграційної служби України», – йдеться в повідомленні.

У разі внесення застави на підозрюваного покладуть низку процесуальних обов’язків, у тому числі не виїздити за межі Києва та Київської області без дозволу детектива, прокурора та суду.

Читайте також: Дівчина заступника генпрокурора Вербицького написала листа до «Схем»: стверджує, що все майно «купила власним коштом»

Днями САП повідомила, що колишнього голову Державної міграційної служби підозрюють у розкраданні понад 88 мільйонів гривень при реконструкції адміністративної будівлі. Йому повідомили про підозру в заволодінні бюджетними коштами.

Йдеться про будівлю, яку ДМС отримала в 2015 році для облаштування центрального офісу. За даними слідства, ексголова ДМС сприяв бізнесмену в укладанні договорів із підконтрольними йому компаніями на виконання робіт, забезпечивши оплату за невиконані роботи та ненадані послуги.

У вересні 2023 року САП і НАБУ повідомили про підозру колишнім заступнику голови та начальнику Управління ресурсно-господарського забезпечення та капітального будівництва ДМС, а також організатору схеми – бізнесмену з Росії.

Правоохоронці не називають ім’я ексголови ДМС. За даними медіа, йдеться про Максима Соколюка, який очолював службу з 2015 по 2021 рік. Він наразі не коментував звинувачення публічно.

Читати також