Сепаратисти організували бордель в центрі Києва, а виручені кошти відправляють в ДНР

by host

У центрі столиці квітне бізнес секс індустрії, а виручені кошти траншують на територію так званої Донецької Народної Республіки.

Як стало відомо, у середмісті Києва по вулиці Хрещатик, буд. 17 (2 під’їзд, поверх 8, квартира 44) організовано незаконний за всіма ознаками бордель, куди добровільно та шляхом обману втягують молодих дівчат для заняття проституцією.

Зі слів джерел, організаторами нелегального бізнесу в столиці є особи з окупованого Донецьку, які через посередників всі виручені кошти пересилають на територію ДНР.

Як розповіла одна із дівчат, якій вдалось втекти з-під контролю свого роботодавця, її заманили у бордель шляхом обману. Дівчина шукала роботу менеджера кол-центру, коли їй запропонували прийти на співбесіду за столичною адресою вул. Хрещатик, буд. 17, кв. 44. На порозі квартири її зустріла жінка, яка розповіла про обов’язки і манери спілкування з клієнтами, начебто їх контора надає послуги знайомств. Як тільки дівчина погодилась на працю, у неї попросили паспорт для оформлення трудової книжки і не повернули. Далі за словами потерпілої, «все, як в страшному сні. Близько місяця мене не випускали з того помешкання. На адресу приїжджали чоловіки і примушували мене вступати з ними в інтимний зв’язок. Я зрозуміла, що потрапила у сексуальне рабство без своєї волі. Аби викликати довіру у тих людей, які це зробили зі мною, мені довелось зробити вигляд, наче така робота мене влаштовує і подобається. Тоді мені і вдалось втекти. Проте більшість дівчат у борделі працюють добровільно, надаючи послуги проституції».

Як стверджує дівчина, всією роботою борделю керують люди з окупованого Донецьку, а покриває його столична поліція. Тож вона боїться звертатися до правоохоронців, не розуміючи, де шукати захисту своєї безпеки.

Редакції стало відомо, що за вказаною адресою дійсно знаходиться квартира, де організовано бізнес-проституцію. Нам вдалось отримати контакти дівчат, що надають такі послуги і скриншоти текстових листувань щодо їх нелегальної діяльності з клієнтами.

Постає питання до місцевої влади та правоохоронних органів. Як це допустимо? Секс-індустрія процвітає в самому центрі Києва, сепаратисти торгують українськими дівчатами, відправляючи «брудні» кошти прямо в ДНР, а правоохоронні органи або закривають на це очі, або мають долю з нелегального бізнесу.

Ця історія має набути широкого розголосу, аби правоохоронці нарешті звернули увагу на цей злочин, закрили діяльність будинку розпусти, а винних людей притягнули до відповідальності.

Читати також