СБУ атакувала три нафтопереробних заводи у Росії – джерело

by host

Служба безпеки України атакувала дронами три нафтопереробних заводи в Росії – про це повідомило джерело Радіо Свобода в правоохоронних органах 13 березня.

Йдеться про НПЗ у Рязані, Кстово в Нижньогородській області та Кірішах у Ленінградській області. Вони входять до п’ятірки найбільших нафтопереробних заводів у Росії.

Джерело підтвердило, що ці атаки є продовженням низки спецоперацій по російських НПЗ, які раніше розпочала СБУ:

«Ми системно реалізуємо детально прораховану стратегію по зменшенню економічного потенціалу РФ. Наше завдання – позбавити ворога ресурсів і зменшити потік нафтових грошей та палива, які РФ направляє безпосередньо на війну, на вбивства наших громадян».

Читайте також: Влада Росії заявляє про відсутність «диверсантів» у Бєлгородській області та «атаку дронів»

Крім того, співрозмовник Радіо Свобода підтвердив, що СБУ разом з іншими частинами Сил оборони атакувала дронами авіабазу Військово-повітряних сил РФ у Бутурлинівці та військовий аеродром у Воронежі.

Губернатор Воронезької області Олександр Гусєв раніше заявив про «небезпеку атаки БПЛА», зокрема, в Бутурлинівці, де розташована авіабаза.

У російському обласному центрі Рязань зранку 13 березня спалахнула пожежа на нафтопереробному заводі компанії «Роснєфть», повідомили місцеві телеграм-канали. Сьогодні ж голова Ленінградської області Олександр Дрозденко також заявив про нібито збиття безпілотника на підльоті до нафтопереробного заводу в Кірішах. За його твердженням, виробництво працює в штатному режимі.

Напередодні вранці про пожежу на місцевому НПЗ повідомив губернатор Нижньогородської області Гліб Нікітін.

Читати також