Російські військові знову викрали працівників Запорізької АЕС – «Енергоатом» 

by host

Російські військові затримали двох співробітників Запорізької атомної електростанції, повідомила державна компанія «Енергоатом» вранці 18 жовтня.

«Учора, 17 жовтня, російські ядерні терористи затримали та вивезли в невідомому напрямку начальника служби інформаційних технологій Запорізької АЕС Олега Костюкова та помічника генерального директора станції Олега Ошеку», – йдеться в повідомлення.

Зараз про місце перебування та стан співробітників станції нічого не відомо.

Читайте також: Після ранкового удару Росії ЗАЕС знову знеструмлена і працює на дизель-генераторах – Галущенко

«Енергоатом» звернувся до генерального директора МАГАТЕ Рафаеля Ґроссі та світової спільноти із закликом «докласти усіх зусиль та задіяти усі можливі заходи для звільнення працівників ЗАЕС з полону російських терористів та сприяти їхньому поверненню до виконання службових обов’язків».

Державна компанія «Енергоатом» 1 жовтня повідомила, що російські окупанти затримали генерального директора Запорізької атомної електростанції Ігоря Мурашова. 3 жовтня, після втручання директора МАГАТЕ, його звільнили.

4 березня російські війська захопили ЗАЕС і місто-супутник Енергодар. Росія відмовляється створювати демілітаризовану зону довкола ЗАЕС. Армія РФ періодично обстрілює атомну станцію та територію біля неї.

Джерело

Читати також