Російські війська 20 разів намагалися покращити позиції на Покровському напрямку – Генштаб

by host

Від початку доби на лінії бойового зіткнення відбулося 44 бойових зіткнення, повідомив Генеральний штаб Збройних сил України у зведенні на 13:30 6 червня.

Зокрема, на Куп’янському напрямку триває бій біля Петропавлівського. На Лиманському російські війська активізувалися поблизу Невського та Серебрянського лісу.

«На Сіверському напрямку йдуть бої в районі Верхньокам’янського. Загалом за сьогодні це вже третя атака, попередні дві – успішно відбито», – йдеться в зведенні.

Штаб додає, що триває активність російських загарбників на Краматорському напрямку, поблизу Іванівського, ситуація контрольована.

Читайте також: «Нова ділянка фронту»: куди намагається просуватися армія РФ на півдні?

«Уже 20 разів намагався ворог покращити свої позиції на Покровському напрямку за сьогодні. Наразі тривають бої в районах Євгенівки, Калинового, Новоолександрівки, Яснобородівки та Новопокровського. На Оріхівському напрямку було відбито дві атаки ворога», – повідомляє командування.

На інших напрямках обстановка суттєво не змінювалася.

Напередодні головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський заявив про складну ситуацію біля Купʼянська, де противник намагається прорвати українську оборону з двох напрямків. Загалом, за його словами, війська РФ продовжують проведення наступальних дій, зосереджуючи основні зусилля на Курахівському, Покровському, Купʼянському, Харківському напрямках.

Читати також