Постраждалі через підтоплення на Херсонщині почали отримувати грошову допомогу – уряд

by host

Держказначейство перерахувало 2,66 мільйона гривень на виплату фінансової допомоги жителям Херсонської області, постраждалим через підтоплення внаслідок руйнування Каховської ГЕС, повідомила пресслужба уряду.

«Допомогу від держави у розмірі 5 тисяч гривень на особу отримають перші 532 постраждалих. Відповідно до їхніх заяв, гроші надійдуть на банківські рахунки», – йдеться в повідомленні.

В уряді зазначили, що крім державної допомоги, жителі Херсонської та Миколаївської областей також можуть отримати фінансову підтримку від міжнародних організацій.

«Наразі допомога у розмірі 6600 гривень вже нарахована понад 12 тисячам постраждалих від підтоплення і розпочалися виплати», – зазначили в Кабміні.

На світанку 6 червня стало відомо про руйнування греблі Каховської ГЕС. Українська влада звинуватила у підриві греблі російські окупаційні сили, які захопили, замінували і контролювали гідроелектростанцію від 24 лютого 2022 року. Російська окупаційна влада натомість стверджує, що це ЗСУ вночі обстріляли і пошкодили греблі Каховської ГЕС. Причиною руйнування Каховської ГЕС, найімовірніше, став вибух у тунелі бетонної основи греблі, написало 16 червня американське видання New York Times, прямо вказуючи на те, що це зробила Росія.

Джерело

Читати також