між поліцією та активістами сталися сутички

by host

Національна поліція затримала двох учасників акції протесту на захист старовинної садиби Барбана на вулиці Обсерваторній у Києві. Про це повідомляє видання«Ґрати» та депутатка Київської міської ради від «Голосу» Аліна Михайлова.

За повідомленням Михайлової в Телеграмі, затримання сталися під сутичок громади з поліцією через те, що забудовник почав розбирати дах садиби.

Згодом Михайлова повідомила, що ініціює спільне звернення депутатів Київради до міського голови Віталія Кличка та його заступника Володимира Бондаренка з вимогою викликати керівника Нацполіції в Києві Івана Виговського на пленарне засідання зі звітом щодо цих подій.

Читайте також: КМДА закликає Мінкульт прискорити внесення понад 1400 об’єктів до реєстру пам’яток архітектури

«Киіврада має відстоювати права київської громади та захищати від поліцейського свавілля. Тому закликаю депутатів Київради долучитись до підпису звернення та не дати перетворити європейську столицю України на Мінськ», – підсумувала депутатка.

За даними видання «Ґрати», поліція затримала активістів Іллю Ткаченка та Євгена Черепню після того, як активісти перекрили дорогу, намагаючись не допустити руйнування будівлі.

Поліція Києва наразі публічно не коментувала ситуацію.

У травні 2021 року активісти вже протестували проти забудови на території маєтку, відомого як садиба Барбана, розташованого в Шевченківському районі Києва.

Джерело

Читати також