інтенсивні бої на Покровському напрямку тривають, найгарячіша зона – район Новоолександрівки

by host

Кількість бойових зіткнень на фронті від початку доби зросла до 49, повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України у зведенні на 14:30 30 травня. Найбільша активність російських військ і надалі зберігається на Покровському напрямку.

Одну з двох атак Сили оборони відбили на Харківському напрямку. На Куп’янському – триває бій біля Іванівки.

Також штаб повідомляє про активність російських підрозділів на Сіверському напрямку, де відбулося сім атак:

«Триває відбиття трьох ворожих штурмів поблизу Роздолівки, ще один бій триває в районі Білогорівки. Українські воїни дають відсіч окупантам, ситуація під контролем».

Читайте також: Голова МЗС Чехії не бачить наразі перспективи надсилання чеських військових для захисту України

У Краматорському районі ЗСУ відбили російські штурмові біля Калинівки, Кліщіївки і Нового, триває бій біля Андріївки.

«На Покровському напрямку агресор підтримує високу інтенсивність атак та вже 12 разів намагавсь покращити тактичне положення. Найгарячіша зона на мапі бойових дій – район села Новоолександрівка Донецької області, де на даний час наші воїни відбивають три ворожі штурми. Також тривають бої поблизу Євгенівки та Уманського. Зупинено атаку окупантів у напрямку населеного пункту Прогрес», – йдеться в зведенні.

Крім того, командування звітує про відбиття російських атак та бої на Курахівському, Времівському, Оріхівському та Придніпровському напрямках. На решті напрямків обстановка суттєво не змінювалася.

Напередодні проєкт Deep State повідомив, що російські військові просунулися біля Нетайлового, що на захід від окупованої Авдіївки на Донеччині. Американський Інститут вивчення війни каже, що просування російських сил спостерігають і біля Новопокровського.

Читати також