«Готові до «будь-якого розвитку ситуації» – Аксьонов про оборону окупованого Криму

by host

Призначений Кремлем голова окупованого Криму Сергій Аксьонов прокоментував інформацію про можливий контрнаступ Збройних сил України. За його словами, на півострові готові до «будь-якого розвитку ситуації».

«Усі завдання щодо підготовки оборони Криму вирішуються. Ми готові до будь-якого розвитку ситуації, сил і засобів вистачає», – написав Аксьонов у Telegram.

Раніше повідомлялося, що російські війська продовжують будувати нові укріплення та рити окопи на півночі Криму, посилено захищають військові та стратегічні об’єкти на окупованому півострові.

При цьому Сергій Аксьонов стверджує, що ЗСУ не зможуть деокупувати півострів завдяки фортифікації та формуванню оборони.

Раніше сьогодні керівник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов заявив, що підготовка до контрнаступу Збройних сил України «йде за планом».

Раніше керівник ГУР Міноборони у лютому заявляв, що від середини і до кінця весни на фронті відбудуться вирішальні бої, а в Пентагоні казали, що Україну чекає важка боротьба навесні та влітку.

Джерело

Читати також