Генштаб повідомляє про понад 10 зіткнень із силами РФ на Донбасі протягом дня

by host

Російські війська продовжують зосереджувати основні зусилля в Донецькій області, йдеться у вечірньому зведенні Генерального штабу Збройних сил України 27 червня.

«Противник зосереджує основні зусилля на Лиманському, Бахмутському та Мар’їнському напрямках – протягом доби відбулось понад 10 бойових зіткнень», – йдеться в повідомленні.

Командування фіксує безуспішні наступальні дії російських військ в районі Мар’їнки та біля села Рівнопіль на Шахтарському напрямку.

Читайте також: Під Бахмутом ЗСУ взяли в полон найманців ПВК «Ветерани» – Череватий

«На Бахмутському напрямку противник здійснив безуспішні спроби відновити втрачене положення в напрямку південно-східніше Іванівського», – додає командування.

За даними штабу, російські війська продовжують використовувати освітні заклади на окупованих територіях для лікування поранених.

«Так, загально-освітню школу населеного пункту Розівка Запорізької області, окупанти перетворили на ще один військовий шпиталь. Відзначається постійний підвіз поранених загарбників», – повідомляє штаб.

Генштаб звітує про 12 авіаційних ударів по місцях зосередження російських військ та чотири – по російських зенітно-ракетних комплексах а також про удари ракетних військ і артилерії по цілях військ РФ.

Джерело

Читати також