ДБР повідомляє про завершення розслідування справи щодо менеджменту Полтавського ГЗК

by host

Державне бюро розслідувань завершило досудове розслідування щодо сімох посадовців та службових осіб ПрАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат» – про це відомство заявило 5 червня.

«Керівництво комбінату протягом 2019-2021 років протиправно розпоряджалося корисними копалинами загальнодержавного значення. Не маючи спеціального дозволу на користування надрами воно незаконно реалізувало тонни мінеральної сировини на майже 80 мільйонів гривень», – заявили ДБР.

Читайте також: КМДА заперечує вручення підозри заступнику голови Усову – її отримав інший посадовець

Бюро стверджує, що топменеджмент комбінату продавав без відповідних дозволів щебеневу сировину, яка виготовлялась з відходів, видобутих у кар’єрі корисних копалин. Суму оборудки оцінюють у понад 370 мільйонів гривень.

За повідомленням, матеріали провадження за статтями про привласнення майна та легалізацію доходів «відкрито для ознайомлення підозрюваним та їх захисникам».

У червні 2023 року Державне бюро розслідувань та Служба безпеки повідомили про підозри керівництву Полтавського гірничо-збагачувального комбінату, який належить Костянтину Жеваго.

Зокрема, їх звинуватили у протиправному заволодінні майже 400 мільйонами гривень від видобутку та подальшої реалізації корисних копалин державного значення без відповідних дозволів.

Читати також