Адвокати Ігоря Мазепи оскаржили його запобіжний захід

by host

Адвокати компанії EQUITY оскаржили запобіжний захід в інтересах свого клієнта, директора інвестиційної компанії Concorde Capital – про це вони та пресслужба компанія заявили 22 січня.

«Адвокати EQUITY Law Firm подали апеляційну скаргу на ухвалу Печерського районного суду міста Києва від 19 січня 2024 року в інтересах клієнта компанії – Ігоря Мазепи», – йдеться в повідомленні.

У компанії додали, що апеляційна скарга буде доповнена, коли захист отримає повний текст ухвали суду першої інстанції.

«Робота над справою продовжується. Деталі згодом», – заявляють адвокати.

Читайте також: Справа Мазепи: у ДБР розповіли деталі розслідування щодо забудови території Київської ГЕС

Адвокати Ігоря Мазепи 19 січня розкритикували суд після обрання йому запобіжного заходу, вказавши на, за їхніми словами, порушення під час судового засідання. Вони також анонсували, що будуть оскаржувати запобіжний захід – тримання під вартою із заставою в 349 мільйонів гривень.

Державне бюро розслідувань заявило про затримання Ігоря Мазепи 18 січня під час спроби виїзду за кордон. У бюро Мазепу назвали організатором оборудки з відчуження земель критичної інфраструктури – Київської ГЕС. Підприємець заперечує свою провину.

У Concorde Capital заявили, що затримання засновника компанії Ігоря Мазепи пов’язане з його «публічною позицією щодо посилення тиску з боку правоохоронних органів на власників українського бізнесу». Також у компанії стверджували, що обшуки проводилися без ухвали суду.

Читати також