Зеленський у вівторок зустрінеться з премʼєром Бельгії для підписання безпекової угоди

by host

Президент України Володимир Зеленський вранці 28 травня зустрінеться з премʼєр-міністром Бельгії Александером Де Кроо у Брюсселі. Як розповіли Радіо Свобода у пресслужбі премʼєра Бельгії, під час зустрічі заплановане підписання двосторонньої безпекової угоди.

Повідомляється, що лідери двох країн також відвідають авіабазу, де відбуваються навчання українських пілотів на F-16.

Раніше про запланований на вівторок візит Зеленського повідомили у Португалії. Анонсовані робочі зустрічі президента України з прем’єр-міністром Луїшем Монтенегро та президентом Марселу Ребелу де Соузою.

27 травня Зеленський прибув до Іспанії, де підписав безпекову угоду між країнами.

Читайте також: Міноборони: уряд Бельгії надасть Україні 100 мільйонів євро на обслуговування F-16

Візити президента України планувалися раніше на середину травня. Але через ситуацію на фронті Володимир Зеленський 15 травня дав доручення перенести всі міжнародні заходи за його участю. Повідомлялось, що тоді були скасовані візити до Іспанії та Португалії.

На початку травня президент України Володимир Зеленський повідомляв про підготовку семи нових двосторонніх безпекових угод, зокрема зі США.

Девʼять безпекових угод у межах декларації про підтримку України, ухваленої у Вільнюсі в липні 2023 року країнами «Групи семи», уже підписали з Британією, Німеччиною, Францією, Данією, Канадою, Італією,Нідерландами, Фінляндією, Латвією.

Читати також