Зеленський повідомив про просування ЗСУ вперед «на всіх напрямках»

by host

Президент України Володимир Зеленський прокоментував події на фронті у вечірньому зверненні 26 червня.

«Наші воїни, наші передові позиції, напрямки активних дій на фронті. Сьогодні на всіх напрямках у наших воїнів було просування вперед, і це щасливий день. Я побажав хлопцям більше таких днів», – сказав він.

Також Зеленський повідомив про наради з військовим командування та «кілька оперативних рішень» за їх результатами.

«Ще раз обговорили створення корпусу морської піхоти, всі деталі чіткі, абсолютно зрозумілі: організація, тренування, постачання. Морську піхоту й усі елементи наших сил оборони зміцнюємо, це обовʼязково», – додав він.

Читайте також: На Мелітопольському напрямку ЗСУ мають успіхи і просунулися на 1,5 кілометра – Шершень

Крім того, голова держави прокоментував свої переговори з партнерами, в тому числі президентом Сполучених Штатів 25 червня:

«Вчора – переговори з партнерами, зокрема з президентом Байденом, передусім про постачання зброї. І сьогодні – де саме ця зброя дасть більше сили, більше захисту життя українців. І наблизить нашу перемогу. Це головне. Вся наша земля буде вільною – абсолютно вся».

Раніше в понеділок пресслужба Зеленського повідомила про його поїздку на позиції на Бердянському та на Бахмутському напрямках.

Президент Володимир Зеленський під час поїздки до Запорізької області відвідав передові позиції Збройних сил України на Мелітопольському напрямку, 26 червня 2023 року
Президент України Володимир Зеленський (праворуч) під час поїздки на Донеччину відвідав передові позиції ЗСУ на Бердянському напрямку, 26 червня 2023 року

Президент України Володимир Зеленський (праворуч) під час поїздки на Донеччину відвідав передові позиції ЗСУ на Бердянському напрямку, 26 червня 2023 року

Видання The New York Times повідомляло, що чиновники з адміністрації Джо Байдена нібито на умовах анонімності висловлюють занепокоєння тим, що прогрес на першому етапі українського наступу дуже повільний.

Водночас українська влада та командування визнають, що війська просуваються повільніше, ніж очікувалося, але наголошують, що впевнені в успіху наступу. Президент України Володимир Зеленський наголосив, що наступ – «це не голлівудський фільм», оскільки «на карту поставлено життя людей».​

Джерело

Читати також