Зеленський подякував Вселенському патріарху за підпис під комюніке Саміту миру

by host

Україна вже почала готувати наступні кроки після Саміту миру, заявив у вечірньому зверненні 18 червня Володимир Зеленський. Він додав, що провів сьогодні народу з дипломатами щодо закріплення відповідальних за регіонами, «щоб залучити ще більше учасників до спільної роботи над пунктами Формули миру».

«Так само, як і перший Саміт миру, що відбувся у Швейцарії, групи мають стати максимально інклюзивними – щоб різні країни та лідери могли проявити себе. І, звичайно, продовжуємо працювати над підтримкою комюніке першого Саміту», – заявив він.

Читайте також:«Мирні умови» Путіна: чого чекати українцям в окупації

Зеленський також прокоментував приєднання Вселенського патріарха до фінальної заяви за підсумками саміту:

«Я вдячний Його Всесвятості Патріарху Варфоломію за приєднання до комюніке та незмінну підтримку наших мироустановчих зусиль. Будуть і інші такі новини – інші нові приєднання до комюніке. Команда займається цим».

Напередодні медіа звернули увагу на те, що під комюніке учасників Саміту миру в Швейцарії з’явився підпис Вселенського патріархату.

Вселенський патріарх Варфоломей не коментував підпис, але виступив на Саміті миру. У своєму зверненні він висловив підтримку «справедливому та сталому миру в суверенній Україні».

Читати також