Зеленська на Форумі безпеки в Варшаві закликала до подальшої підтримки України

by host

Внески країн-союзників України до справи безпеки і стабільності Європи формують світ, в якому «ми б хотіли жити і виховувати наших дітей», заявила дружина президента України Олена Зеленська у своєму вступі у Варшаві на Форумі безпеки 4 жовтня, передає «Польське радіо».

Вона також подякувала політичним лідерам, громадянам Європи за підтримку і допомогу Україні, зазначивши при цьому, що ці зусилля «є в цілому інвестицією в безпеку і стабільність Європи і світу».

«Війна триває, ми й надалі потребуємо допомоги військової, фінансової і гуманітарної», – сказала у своєму виступі Зеленська.

Читайте також: Фінляндія і Польща викликали російських послів через псевдореферендуми

На її думку, «потрібно зробити все, щоб нинішні й майбутні покоління ніколи не зазнали такої жорстокості і кривд, які російський окупант приніс в Україну».

Організатором «Форуму безпеки» у Варшаві є Фундація Казиміра Пуласького, в роботі форумів беруть участь політики й експерти в ділянці безпеки.

Цього року у «Форумі безпеки» серед інших взяли участь прем’єр Польщі Матеуш Моравєцький, прем’єр Литви Інґріда Шимоніте, міністр закордонних справ Чехії Як Ліпавський, міністр оборони Великобританії Бен Воллес, лідерка білоруської опозиції Світлана Тихановська.

Джерело

Читати також