“Залізний депутат”: борець за справедливість чи за власні інтереси

by host

Ярослав Железняк представник молодого покоління політиків та чинний народний депутат від фракції “Голос”.  

Сьогодні, виходець з Донецької області та колишній помічник депутатів з “Партії регіонів”, є одним з найактивніших публічних противників дій Офісу Президента Зеленського.

Люди з його близького оточення неодноразово висловлювались щодо політичних амбіцій Ярослава, які завершаться лише на посаді Президента України.

З метою досягнення відповідних цілей Железняк рухається за 2ма напрямками.

Перший, це публічна критика та звинувачення в корупції Офісу Президента та особисто його представників. Так народний депутат заробляє собі політичні бали, в т.ч. й на майбутні вибори. Для чого він створив та всіляко популяризує власний телеграм-канал, де активно “наїзжає” на чинну владу в питанні  протизаконної діяльності правоохоронних органів, особливо Бюро економічної безпеки України.

Другий, це кулуарна побудова мережі власних прибічників з поміж впливових політиків, антикорупціонерних активістів, послів західних країн та донорських організацій. Потрібно зазначити, що в цьому направленні Ярослав Железняк досить успішний, оскільки вже заручився підтримкою чималої кількості провладних депутатів та чиновників, з якими починає працювати проти ОП й особисто Володимира Зеленського. До цього можна віднести й нещодавній шлюб з депутаткою Ольгою Коваль, батька якої (колишнього регіонала та топ-менеджера російського аграрного мільярдера) асоціюють із контрабандними схемами  вивозу зернових під час війни. В контексті того, що Железняк очолює ТСК, яка здійснює парламентський контроль за діяльністю митної служби, то цей союз виглядає дуже логічним та розрахованим. 

Разом з тим в кулуарах Парламенту обговорюють несподіваний непублічний союз Ярослава з Данилом Гетманцевим, головою комітету ВРУ  з питань фінансів, податкової та митної політики, якого тісно пов’язують із колишнім регіоналом Володимиром Сівковичем, що сьогодні звинувачується в розгортанні в Україні мережі агентів в цілях рф.

В той же час Ярослав та його родина також пов’язаний з російським бізнесом та окупаційним режимом.

Це лише поверхневий аналіз діяльності молодого обранця, але який вже демонструє невідповідність його публічних закликів Залізного депутата і його реальних дій.

Читати також